Super School - Innowacyjna szkoła językowa online z lektorami native speaker

Zajęcia z Native Speaker

Zajęcia w Super School

Młoda dziewczyna podczas lekcji online w Super School
Flaga USA
Angielska flaga

Język angielski native speaker online – indywidualne zajęcia dla dzieci i dorosłych

Ta opcja to lekcje angielskiego prowadzone przez Zoom lub Skype online, sam na sam z lektorem native speaker. Gwarantują 100% uwagi dla ucznia oraz to, że lektor może spersonalizować plan nauki  całkowicie według potrzeb ucznia. Zajęcia są zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Flaga USA
Angielska flaga

Język angielski native speaker online – grupowe zajęcia dla dorosłych

Te  zajęcia angielskiego to 4-5 osobowy kurs języka dla dorosłych dla osób, które lubią pracować w grupie i potrzebują interakcji w języku angielskim z większą ilością osób. Kursanci są dobrani według poziomu zaawansowania języka, na lekcji poruszane są ciekawe tematy do dyskusji, lektor native speaker czuwa nad poprawnością wypowiedzi.

Biznesmen podczas lekcji online w Super School
Flaga USA
Angielska flaga

Biznesowy język angielski z native speaker online – indywidualnie lub grupowo

Nauka języka do celów biznesowych – spotkania z klientem, rozmowy telefoniczne, negocjacje, pisanie ofert oraz maili handlowych, odrywanie scenek biznesowych wszystko to co potrzebne jest doprowadzenia codziennego biznesu.

Flaga USA
Angielska flaga

Branżowy język angielski z native speaker online – indywidualnie lub grupowo

Nauka angielskiego dla konkretnych branży i działalności a więc np. angielski dla HR czyli Kadr, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa pracy (BHP), angielski Medyczny, dla branży Beauty – czyli salonów kosmetycznych, Kosmetologii, osób które sprzedają kosmetyki, angielski dla Hotelarstwa i Gastronomi, Sekretarek, dla branży Logistycznej i innych branż według zapotrzebowania.

Niemiecka flaga

Język niemiecki online – indywidualnie lub grupowo

Zajęcia online z lektorką, która mieszkała lub mieszka obecnie w Niemczech, konwersacje, ciekawe rozmowy, praca na tekstach, możliwa nauka indywidualnie lub w grupie dopasowanej poziomem.

Niemiecka flaga

Język niemiecki online – nauka do certyfikatu – indywidualnie lub grupowo

Jeśli zależy Ci na zdobyciu certyfikatu językowego nasza lektorka poprowadzi zajęcia, na których przygotuje Cię do egzaminu, ćwiczenia są ściśle powiązane ze zdobyciem umiejętności rozwiązywania zadań i testów egzaminacyjnych.

Niemiecka flaga

Język niemiecki online – kurs np. dla opiekunek osób starszych – grupowo

Grupowe kursy tematyczne przeznaczone do podjęcia konkretnej pracy np. jako opiekunki do osób starszych, pielęgniarki, lekarze, stomatolodzy i inne.

Hiszpańska flaga

Język hiszpański online – indywidualnie lub grupowo

Językiem hiszpańskim jako językiem ojczysty mówi obecnie ok. 480 milionów ludzi, dlatego jest on drugim najczęściej używanym językiem na świecie. To mówi samo przez się dlaczego warto się go uczyć.

Darmowa lekcja pokazowa

Oferujemy Tobie darmową i niezobowiązującą lekcję pokazowa po to żeby zobaczyć jak niesamowicie jest nigdzie się nie spieszyć, po prostu usiąść wygodnie w fotelu, połączyć się z lektorką, która znajduje się często na drugim końcu świata i zrozumieć, że ten czas poświęcony został na efektywną naukę.

Zapisz się na lekcję już dziś bo już nie możemy się doczekać żeby rozwiązać Twój język!