Super School - Innowacyjna szkoła językowa online z lektorami native speaker

O nas

Dlaczego Super School jest SUPER?

Nauka z native speakerem

Nauka z native speakerem

Nauka z native speakerem = żywy kontakt z językiem

Ucz się gdzie chcesz

Ucz się gdzie chcesz

Nauka z domu, ogrodu, biura, kawiarni, plaży

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu – nie ma dojazdów

Notatki po każdej lekcji

Notatki po każdej lekcji

Notatki po każdej lekcji = materiał do powtórki

Elastyczny grafik

Elastyczny grafik

Elastyczny grafik – lekcje nie przepadają tylko się przekładają

Elastyczne godziny zajęć

Zajęcia w Super School prowadzimy od 7:00 do 22:00

Indywidualnie lub grupowo

Indywidualny tok nauki lub nauka w małych grupach

Nauka całych zwrotów

Nauka całych zwrotów = naturalna nauka języka

Miła atmosfera na lekcji

Miła atmosfera na lekcji = klucz do swobodnej komunikacji

Użyteczne zwroty na twoim e-mailu

Co miesiąc nagrania użytecznych zwrotów na mailu

Zamów zajęcia kiedy chcesz

Nauka o stałej porze lub umawianie się z lekcji na lekcję

Szeroki wybór zajęć

Zajęcia ogólne, biznesowe lub branżowe

Warsztaty dla dzieci

Warsztaty dla dzieci – teatrzyk, taniec, robótki ręczne

Intensywne warsztaty letnie

Intensywne warsztaty letnie – 3 lub 5 razy w tygodniu

Widoczne efekty nauki

Widoczne efekty nauki zamiast zniechęcenia

Dostosowany program nauczania

Dostosowanie programu nauczania do preferencji ucznia*

Nauka online

Nauka przez zoom i skype – najnowsza technologia

Przygotuj się do ważnych testów

Przygotowanie do testów, certyfikatów, i sprawdzianów

nauka-z-native

Nauka z native speakerem
= żywy kontakt z językiem

Jeśli się uczyć to dlaczego nie od osób które od dziecka władają tym językiem a do tego są wykwalifikowanymi nauczycielami? To fakt nie mówią po polsku ale dzięki temu uczeń non stop osłuchuje się z językiem, nawet jeśli na początkowym etapie nie wszystko rozumie.

Nauka języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i każdego innego od native speakera wymaga trochę odwagi ale daje szybkie i świetne efekty.

Jest to naturalna nauka języka – uczymy się tak jak dzieci, słuchamy, powtarzamy wyrazy oraz całe zdania a nauczyciel nas poprawia. Czy to nie właśnie w ten sposób niemowlaki uczą się mówić? To dlaczego edukacja w tej chwili rozbiła język na wkuwanie słówek, gramatyki i czasów zamiast postawić na naturalne wchłanianie języka? My właśnie na taki sposób nauki stawiamy, bo on gwarantuje skuteczną komunikację w języku obcym i sukces w nauce.

Ucz się gdzie chcesz

Nauka z domu, ogrodu, biura, kawiarni, plaży

Żyjemy w niesamowicie rozwiniętych technologicznie czasach. Nie można technologii pominąć i nie wykorzystać jej do nauki języka. Dzięki internetowi i takim programom jak zoom czy skype nauczyciel native speaker łączy się z uczniem ze swojego kraju ojczystego. Korzyść jest ogromna.

My możemy wybrać do naszej kadry najlepszych nauczycieli z całego świata i szkolimy ich pod kątem nauczania w naszej szkole. Uczeń natomiast może połączyć się z lektorem w każdym dogodnym miejscu, w którym przebywa. Lekcja może odbyć się w zaciszu własnego domu, w wygodnym fotelu z aromatyczną filiżanką kawy, co daje komfort i wygodę, sprzyja odprężeniu i ułatwia naukę. Można połączyć się z biura ucząc się języka biznesowego czy branżowego.

Ale na tym nie koniec, bo podczas podróży lekcja może odbyć się na gorącym piasku, na plaży w promieniach ciepłego słońca, czy w aromatycznej kawiarni. Miejsce nie jest tutaj żadnym ograniczeniem. Wystarczy laptop, tablet czy smartphone i dostęp do Internetu. Reszta dzieje się sama. Nie ma więc już żadnych powodów do wymówek.

Nauka całych zwrotów = naturalna nauka języka

Nauka języka obcego z nauczycielką native speaker sprawia że przez 100% czasu lekcji jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na język obcy. Nawet jeśli na początku nie rozumiemy wszystkiego to po pewnym czasie przez osłuchanie i powtarzanie zaczynamy rozumieć więcej i więcej. Tak jak małe dzieci, króe naturalnie uczą się mówić. One też chłoną całe zdania powtarzają je, raz poprawnie raz błędnie, raz rozumiejąc mniej raz więcej. Ale dzięki temu znają całe zdania, całe zwroty i wiedzą jak je użyć w odpowiednim kontekście.

U nas na lekcjach jest dokładnie tak samo. I nawet jeśli uczeń życzy sobie na lekcji elementy gramatyki jest ona uczona w języku native na konkretnych przykładach w zdaniu po to żeby widzieć jak ją naturalnie stosować.

Notatki po każdej lekcji

Notatki po każdej lekcji = materiał do powtórki

Każdy uczeń otrzymuje od nas link do dokumentów gmail – gdoc – w którym lektorka po każdej lekcji udostępnia notatki z tej lekcji – błędnie powiedziane zdania i ich popraną wersję, słownictwo oraz zwroty z danej lekcji, na życzenie teksty i zadania domowe. Uczeń może w każdej chwili wejść w notatki i utrwalać wiedzę z lekcji bo im bardziej systematyczna nauka tym lepsze i szybsze efekty.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu – nie ma dojazdów

Znasz ten obrazek?: w dzikim szale szukacz czegoś do ubrania, nakładasz makijaż nerwowo spoglądając na zegarek, a do tego co 2 minuty woła cię dziecko i już wiesz, że na pewno nie zdążysz na czas…

Albo dziecko jeszcze przeżuwa obiad a tu trzeba już wychodzić, więc co minutę wołasz: kończ już! Wychodzimy! Po czym okazuje się, że zeszyt gdzieś się zapodział i rozpoczyna się nerwowe poszukiwanie, zeszytu, długopisu książki i całej innej sterty rzeczy i już wiadomo, że spóźnienie na lekcje murowane. A do tego ten ulewny deszcz i wiatr wcale nie zachęcają do wyjścia z domu.

I jeszcze samochód, który trzeba rozmrozić, odśnieżyć, zatankować, zaparkować Jak zwykle korki i brak miejsca do zaparkowania. Adrenalina i nerwy sięgają zenitu, wbiegasz zdyszana/ zdyszany na zajęcia nerwowo przepraszając za spóźnienie…znowu… Jak można w takim stanie efektywnie uczyć się języka? No…ciężko…No i jeszcze te koszty paliwa podnoszą cenę lekcji.

A może być inaczej! Wracasz z pracy, ze spokojem jesz obiad napawając się jego smakiem i zapachem. Na dworze wichura i deszcz albo  – 15 stopni ale ty już nie musisz opuszczać ciepłego domu. Po obiedzie siadasz przy biurku w wygodnym fotelu z herbatką z malinami i łączysz się z lektorkę żeby z uśmiechem chłonąć kolejne zwroty i zdania i dzięki zdobytej wiedzi coraz lepiej opowiedzieć o tym co masz na myśli.

Tak samo w przypadku dziecka, zamiast pędzić na kolejne zajęcia dodatkowe, poganiać, ubierać, wymyślać co zrobić w czasie gdy dziecko ma lekcję – jechać do domu? pójść na zakupy?  Posiedzieć w aucie? Zamiast tego po spokojnie zjedzonym obiedzie dziecko idzie do swojego pokoju, łączy się z lektorką i rozpoczyna lekcję a ty w tym czasie możesz odpocząć na swojej kanapie, obejrzeć telewizję czy nadgonić prace domowe. I wszyscy są w dobrym, spokojnym nastroju bez bieganiny i stresu.

Naprawdę slow life jest możliwe bez rezygnacji z samorozwoju czy zajęć dodatkowych dzieci. Trzeba tylko dokonać właściwego wyboru, wybrać lekcję języka online np. z native speakerką i cieszyć się z tego, że mamy dzisiaj takie możliwości wyboru! Ci, którzy tego nie dostrzegą będą ciągle żyć w pośpiechu, stresie, niedoczasie ale czy na tym polega szczęśliwe życie?

elastyczne-godziny

Zajęcia od 7:00 do 22:00

Lekcje odbywają się praktycznie przez cały dzień – od wczesnego ranka po późny wieczór. Można się więc uczyć przed pracą, po pracy, po południu czy wieczorem. Dla każdego inna pora jest odpowiednia i najbardziej sprzyjająca nauce.  Dlatego oferujemy tak szeroki wachlarz godzinowy, żeby każdy mógł się wpasować wtedy kiedy jest to dla niego optymalne.

Indywidualny tok nauki lub nauka w małych grupach

Są osoby, które najlepiej przyswajają język kiedy są na lekcji sam na sam z nauczycielem. Wtedy program jest dostosowany w 100% do jego potrzeb i może być modyfikowany w trakcie nauki jeśli te potrzeby się zmieniają. My to świetnie rozumiemy dlatego oferujemy lekcje 1:1.

Są jednak osoby, które bardziej swobodniej czują się, kiedy nauka jest zorganizowana w małych grupach. Grupy te są dopasowane do siebie poziomem, a często także tematyką lekcji. Kursanci nabierają pewności siebie w mówieniu, poznają różne punkty widzenia, dyskutują na różne tematy wymieniając się swoimi poglądami. Te lekcje nigdy nie są nudne! A pod okiem lektorki , która dba o poprawność językową, nauka i daje świetne wyniki i swobodę komunikacji.

Elastyczny grafik

Elastyczny grafik – lekcje nie przepadają tylko się przekładają

W przypadku lekcji indywidualnych jeśli w danym dniu uczniowi akurat coś wypadnie istnienie możliwość przełożenia lekcji na inny termin. Staramy się żeby zajęcia odbywały się regularnie, żeby chwilowa przeszkoda w odbyciu lekcji nie była powodem do tego, że ona przepadnie. Bo regularność w nauce jest kluczem do sukcesu.

W przypadku zajęć grupowych, jeśli uczeń zgłosi swoją nieobecność przed lekcją – udostępniamy uczniowi nagranie z lekcji oraz notatki, tutaj nie ma niestety możliwość przełożenia lekcji ze względu na grupowy charakter zajęć. Ale udostępnione materiały z powodzeniem dają możliwość nadrobienia materiału i bycia na bieżąco.

mila-atmosfera

Miła atmosfera na lekcji = klucz do swobodnej komunikacji

Często  jest tak, że wiele osób  odczuwa stres w związku z tym, że ma się uczyć języka. Stresuje się tym czy zrozumie nauczyciela, czy nauczyciel zrozumie ją / jego, czy się nie ośmieszy, czy nie będzie głupio gadał, czy nie stanie się tak, że w ogóle nic nie powie i jeszcze bardzo wiele innych powodów.

Dlatego tak ważne jest, żeby na lekcji panowała miła, niemal przyjacielska atmosfera. Żeby uczeń nie czuł że ktoś go będzie oceniał i się z niego śmiał, żeby było na tyle swobodnie i sympatycznie, żeby uczeń mógł się maksymalnie rozluźnić i poczuć komfortowo. Wtedy o wiele łatwiej jest się wypowiadać w obcym języku i o wiele łatwiej jest go przyswajać.

Dlatego nasze lektorki dokładają wszelkich starań, żeby taka atmosfera panowała na lekcjach w Super School.  Nie jest to sztuczne ani wymuszone zachowanie. Nasze lektorki z natury są bardzo przyjazne, życzliwe, jedne bardziej ekspresyjne, drugie emanują większym spokojem w zależności kto co lubi. Warto zapisać się na darmową lekcję pokazową, żeby zobaczyć nie tylko sposób nauczania ale i atmosferę i zrozumieć dlaczego po tej lekcji chce się ich więcej, więcej i więcej. Bo to kolejny klucz do efektywnej nauki języków.

ikona-3

Zajęcia ogólne, biznesowe lub branżowe

Rożne osoby mają różne potrzeby, do których będą potrzebować języka obcego. Jedni potrzebują zacząć od ogólnej wiedzy i znajomości słownictwa, zwrotów i tematów. Dla drugich język biznesowy angielski, niemiecki czy hiszpański będzie bardziej istotny. Jeszcze inni potrzebują języka, który stricte związany jest z zawodem jaki wykonują.

Doskonale to rozumiemy, dlatego dajemy naszym uczniom możliwości wyboru pod jakim kątek chcę się uczyć języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego.  Potrzebujesz zacząć od podstaw – zacznij od języka ogólnego do, którego z czasem lektorka może zacząć wplatać inne potrzebne słownictwo.

Znasz już podstawy i potrzebujesz języka w biznesie? Negocjacje, rozmowy handlowe, telefoniczne, maile do klientów – nie ma sprawy, nauczymy cię używać języka i w takich sytuacjach.

Pracujesz w kadrach, księgowości, hotelarstwie i gastronomii czy BHP, a może prowadzisz swój gabinet stomatologiczny, kosmetyczny czy weterynaryjny? A może jesteś po farmacji czy medycynie i potrzebujesz nauczyć się języka angielskiego pod tym kątem? Być może chciałbyś podjąć pracę w Niemczech opiekując się osobami starszymi? Nie ma takiej dziedziny, w której nie możemy Ci pomóc. Podczas lekcji indywidualnych lub w małych grupach nauczysz się takiego języka, który w danym momencie jest Ci najbardziej potrzebny.

nauka-zoom-skype

Nauka przez zoom i skype – najnowsza technologia

30-20 lat temu nasz świat różnił się diametralnie od tego, w którym żyjemy teraz. Rozmowy telefoniczne trzeba było zamawiać. Telefony analogowe wyłącznie na kablu i tak były hitem. Gry komputerowe dopiero zaczynały wychodzić na światło dzienne. Podróże zagraniczne były jeszcze w dużej mierze ogromną egzotyką. W nauczaniu dominowały książki drukowane, papier, długopis, biblioteki. Miało to swój ogromny urok ale żyliśmy w swoich małych miasteczkach i nie bardzo wiedzieliśmy co dzieje się w dalekim świecie.

Wraz z rozwojem technologii – telefonów komórkowych, internetu, platform komunikacyjnych cały świat stanął dla nas otworem. Możemy oglądać różne zakątki świata, komunikować się na wizji z ludźmi, którzy znajdują się po drugiej stronie globu, wyszukiwać informacje z każdego zakątka świata. Nie można tego cofnąć i nie można tego ignorować. Trzeba umieć wykorzystać technologię w najlepszy możliwy sposób do tego żeby się rozwijać.

Także w nauce języków obcych warto korzystać z nowych technologii.  Zajęcia online prowadzone są przez lektorów mieszkających w różnych częściach świata. Dlatego możemy wybrać tych najlepszych, bo nie ogranicza nas czy lektor jest w pobliżu a wyznacznikiem są kompetencje i doświadczenie lektora. Dlatego dzięki technologii i lekcjom online uczyć Cię będą najlepsi z najlepszych.

notatki-po-lekcji

Co miesiąc nagrania użytecznych zwrotów na mailu*

Zwroty, zwroty i jeszcze raz zwroty – ich regularne przyswajanie daje szybkie efekty w porozumiewaniu się zarówno ustnym jak i pisemnym. Bo słowa są już użyte w konkretnym kontekście, nie trzeba się zastanawiać jak to słowo użyć, jak skonstruować zdanie żeby było poprawne bo ono już od razu wyskakuje z naszej pamięci, bo tak się go nauczyliśmy. A do tego tak języka uczą się dzieci, powtarzają całe zdania, najpierw krótkie potem coraz dłuższe. W nauczonym zdaniu jest już cała gramatyka, odmienione wyrazy cała niezbędna wiedza. Dlatego uczmy się zwrotów i dlatego co miesiąc wysyłamy nagrania na maila do odsłuchiwania ich gdzie tylko się da: podczas porannej toalety, w drodze do pracy – w samochodzie pociągu, tramwaju, podczas spaceru z psem, czy gotowania obiadu. Im więcej i częściej będziemy je odsłuchiwać, tym bardziej zapadną w pamięć i będą przydatne kiedy tylko pojawi się taka sytuacja w prawdziwym życiu.

* Dotyczy języka angielskiego

warsztaty-dla-dzieci

Warsztaty dla dzieci – teatrzyk, taniec, robótki ręczne, historyjki

Oprócz standardowych zajęć oferujemy warsztaty dla dzieci online. Warsztaty odbywają się w formie teatrzyków, tutoriali z robótkami ręcznymi czy nauką ciekawych kroków tańca. Warsztaty odbywają się w wakacje lub sporadycznie w ciągu roku szkolnego i są kolejną okazją dla dzieci do obcowania z językiem obcym w ciekawej, niestandardowej ale za to bardzo angażującej formie.

intensywne-warsztaty

Intensywne warsztaty letnie – 3 lub 5 razy w tygodniu

Dla tych osób dorosłych i młodzieży, którzy właśnie w wakacje mają więcej czasu na naukę języka oferujemy  intensywne kursy wakacyjne. Zajęcia odbywają się wtedy w grupach po 3 lub 5 razy w tygodniu. Niemal codzienne regularne zajęcia przez miesiąc lub dwa to świetny sposób na zdobycie ogromnej dawki wiedzy i kolejny duży krok do pokonania blokady w mówieniu.

przygotowanie-do-certyfikatow

Przygotowanie do testów i certyfikatów, sprawdzianów

Jeśli bardzo zależy Ci na nadrobieniu zaległości typowo z materiału szkolnego, nauki typowo do sprawdzianów, przygotowaniu  do egzaminu 8-klasisty lub do egzaminu maturalnego, a mieszkasz w Rokietnicy k. Poznania lub bliskiej okolicy to mamy dobrą wiadomość – istnieje możliwość korepetycji  z doświadczonym lektorem na żywo w twoim domu. Wszystko po to aby wyjść na przeciw Twoim potrzebom.

widoczne-efekty

Widoczne efekty nauki zamiast zniechęcenia

Zajęcia z native speaker nie dają wyboru. Trzeba mówić, trzeba próbować, trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i dać z siebie wszystko. Tu nie ma miejsca na półsposoby, na pójście na łatwiznę, na naukę na odwal. Dlatego właśnie są efekty, bo nie ma alternatywy pt. „a teraz po polsku”. I jakimś cudem bariera w mówieniu znika.

Chęć powiedzenia perfekcyjnego zdania i układanie go przez 10 minut w głowie odchodzi na dalszy plan. Zaczyna się mówić, powoli, z błędami czy bez, gramatycznie czy nie ale wreszcie puszczają hamulce, te kajdany które nie pozwalały się komunikować. Słowa które nie chciały przejść przez gardło nagle zostają wypowiedziane. I to jest już pół sukcesu. Teraz będzie już tylko lepiej, bo jak się udało powiedzieć jedno zdanie drugie czy trzecie i to będzie piąte i dziesiąte. A żeby była poprawa i coraz bardziej gramatyczne zdania lektorka zapisze te błędne i pokaże jak je zamienić na prawidłowe.

Nie po to żeby było nam wstyd tylko po to żeby było coraz lepiej. Tak jak mama poprawia swoje dziecko, tak lektorka będzie czuwała nad coraz lepszą poprawnością naszych wypowiedzi. Ale najpierw chodzi o to żeby w ogóle zacząć mówić. I już wtedy możemy być z siebie dumni! A jak zaczyna być widać efekty to nie ma mowy o zniechęceniu jest nowy, ogromny zapał i chęć na coraz więcej i lepiej.

preferencje-ucznia

Dostosowanie programu nauczania do preferencji ucznia

Potrzebujesz język angielski, niemiecki czy hiszpański do podróżowania? Nie ma sprawy  – dopasujemy program nauki pod tym kątem.

A może chcesz się rozwijać zawodowo, zdobywać nowe rynki zbytu, swobodnie komunikować się z zagranicznymi klientami przez telefon, podczas telekonferencji czy spotkań na żywo? Przygotujemy dla Ciebie program nauki tak abyś mógł osiągać swoje cele w pracy.

A jeśli potrzebujesz nauczyć się języka branżowego np. medycznego, beauty, BHP, hotelarstwa i turystyki, dentystycznego i każdego innego – nie ma dla nas ograniczeń, pomożemy ci w twojej ścieżce kariery tak abyś mógł się komunikować z klientami czy pacjentami z języku obcym lub mogła / mógł podjąć pracę w zawodzie za granicą.

Powiedz nam czego potrzebujesz a my to wdrożymy w Twój program nauki języka. I wreszcie będziesz się uczyła / uczył dokładnie tego czego potrzebujesz.

elastyczne-godziny

Nauka o stałej porze lub umawianie się z lekcji na lekcje

Na początku nauki ustalamy z uczniem dni i godziny zajęć. Jeśli uczniowi coś wypadnie oże takie zajęcia przełożyć jeśli zgłosi to odpowiednio wcześnie.

Ale nie wszyscy mają możliwość ustalić stałe terminy lekcji. Dlatego dla osób z bardzo nieregularnym harmonogramem dnia istnieje opcja ustalania terminu zajęć z lekcji na lekcję. Jest to troszeczkę droższa forma nauki ale jest wyjściem na przeciw tym, którzy nie mają możliwości stałego określenia terminu swoich zajęć. Staramy się więc być jak najbardziej elastyczni tak aby każdy kto chce, mógł się uczyć języków a praca na zmiany czy inne powody nie były już przeszkodą s samorozwoju.