Super School - Innowacyjna szkoła językowa online z lektorami native speaker

Moja historia

Usiądź wygodnie w fotelu...

…weź do ręki filiżankę aromatycznej kawy czy jak wolisz herbaty, odpręż się i uśmiechnij.

Czy to nie piękne, że nigdzie nie musisz się spieszyć? Nie ubierasz siebie albo dziecka w dzikim pędzie… nie wybiegasz z zadyszką z domu,.. nie musisz się martwić, że znowu się spóźnisz, bo nie masz gdzie zaparkować samochodu. Nie ma już takiej potrzeby –  zadbamy o Twój spokój, rozwój i zaoszczędzimy Twój cenny czas. A to wszystko dzięki temu, że nauka języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego będzie się odbywać w Twoim własnym domu czy biurze w systemie online.

W dogodnym momencie dnia nasz pełen pasji i entuzjazmu nauczyciel zabierze Cię w niesamowitą podróż, podczas której będziesz się uczył języka obcego. I to możesz być nie tylko Ty ale również Twoje dzieci. Wreszcie starczy czasu na naukę języków dla Was wszystkich. 

I możesz być spokojna/ spokojny z jeszcze jednego powodu. Naukę oddasz w ręce najlepszego z najlepszych nauczycieli języka obcego– native speaker, który włada tym językiem od dziecka a na dodatek jest wykwalifikowanym nauczycielem. 

Ale kto za tym wszystkim stoi?

Witam Cię – nazywam się Kasia Nalewalska i jestem założycielką Super School bo odkryłam w życiu dwie bardzo ważne rzeczy, którymi chcę się z Tobą podzielić

Po pierwsze, że najefektywniej uczyć się języka od tych którzy mówią nim od urodzenia, bo nikt go nie zna lepiej od nich. Udało mi się stworzyć zespół niesamowitych nauczycieli, którzy uwielbiają to co robią, uwielbiają swoich uczniów i angażują się w ich naukę całym sobą.

Od teraz będziesz się uczyć  'naturalnie’ – całych zwrotów, a nie oddzielonej sztucznie gramatyki, leksyki itp. Bo nawet jak będzie tłumaczona gramatyka to nasz lektor native speaker będzie mówił do Ciebie w swoim języku, więc nie masz wyjścia, musisz chłonąć całe zdania 🙂 

Wiem, że tak będzie bo tak nauczył się języka mój mąż, który wyjechał za granicę z dwoma podstawowymi zdaniami, a wrócił z komunikatywnym angielskim. Dzięki nauce z native speakerem tak mówi moja 10-letna córka i mój 2 letni syn – całymi zwrotami.

Tak mówią uczniowie Super School 🙂

Bo tak właśnie człowiek uczy się mówić od samego początku – zapamiętując i powtarzając całe zdania. I tak powinniśmy się uczyć języka żeby nauka była efektywna i dawała rezultaty – pewność siebie i swobodne porozumiewanie się . Inaczej będziemy się jej uczyć przez cale życie, a efekty będą, mówiąc delikatnie – niezadowalające.

Po drugie, w dzisiejszych czasach trzeba umieć powiedzieć STOP ciągłemu pośpiechowi i wyeliminować go tam gdzie to możliwe.

Ja tak zrobiłam po tym jak stałam się szoferem swoich dzieci i swoim własnym. Ciągle w pędzie, ciągle w niedoczasie, ciągle sfrustrowana. Ciągle się zastanawiałam – czy taką cenę trzeba płacić za rozwój własny i swoich dzieci? I jak już na nic nie starczało czasu poza jeżdżeniem z zajęć na zajęcia powiedziałam w końcu DOŚĆ. Trzeba to zmienić.

Okazało się, że dzisiejsza technologia potrafi być naszym przyjacielem. Możemy połączyć się z nauczycielem, który przebywa w dowolnym miejscu na świecie. Możemy uczestniczyć w ciekawej, efektywnej, multimedialnej lekcji. Możemy uczyć się od najlepszych nie wychodząc z domu. To niesamowite jak wiele daje nam dzisiejsza technologia. Dlatego grzechem jest z niej nie skorzystać. Bo prawda jest taka, że Ci którzy po nią sięgną będą zawsze w czołówce, a Ci którzy nie dostrzegą tych możliwości będą zawsze kilka korków z tyłu.

Bądź częścią Super School!

Dlatego zapraszam Cię do bycia częścią Super School – obiecuję że będziesz częściej się uśmiechać, odzyskasz dużo czasu i energii i wreszcie będziesz się uczyć języka i widzieć efekty nauki w pracy, w szkole, na wakacjach i wszędzie tam gdzie będziesz go potrzebować 🙂

Katarzyna Nalewalska

uśmiechnięta założycielka Super School