Super School - Innowacyjna szkoła językowa online z lektorami native speaker

Dlaczego to działa?

Znasz to?

„Dużo rozumiem ale nie umiem mówić”
„Uczęszczałam / uczęszczałem na wiele kursów angielskiego ale niestety niewiele się nauczyłam / nauczyłem i nadal nie potrafię się dogadać”
„Podjęłam / podjąłem kilka nieudanych prób nauki języka i zaczynam tracić nadzieję, że się go kiedykolwiek nauczę”
„Córka / Syn mają bardzo dobre oceny z języka w szkole, ale na wakacjach nie potrafi zamówić nawet wody”
„Nie mam już kiedy jechać ja kolejne zajęcia, bo czasowo się nie wyrabiam z pracą i obowiązkami domowymi”
„Jestem szoferem swoich dzieci bo muszę dbać o ich rozwój i przyszłość i niestety na swoje rzeczy już mi nie starcza czasu”

Brak umiejętności w języku obcym

…i brak czasu na cokolwiek stały się zmorą dzisiejszych czasów.

Dlaczego nauka z Super School działa?

To tylko kilka przykładowych informacji, które otrzymujemy niemal codziennie. Brak umiejętności w języku obcym i brak czasu na cokolwiek stały się zmorą dzisiejszych czasów.

Co się stało , że nauka języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy każdego innego rozbita została m. In. na wkuwanie słówek, usilnie próby zrozumienia gramatyki, czasów, strony biernej itp. ? Skutkiem czego większość osób nie jest w stanie swobodnie i pewnie komunikować się w języku angielskim i każdym innym – co jest przecież głównym celem nauki tego języka?

Za dużo nauki technicznej za mało intuicyjnej. Języków powinniśmy się uczyć jak dzieci. Czy one wkuwają słówka? Albo gramatykę? Nie! One uczą się przez wielokrotne powtarzanie słówek i całych zwrotów. Gramatyki nie uczą się osobno ale w zdaniach które wielokrotnie słyszą i powtarzają. A zadaniem – ich rodziców i w tym przypadku nauczycieli jest poprawianie błędów w powiedzianym zdaniu. I na tym właśnie polaga nauka języka zarówno ojczystego jak i każdego innego.

Ale my zdaje się o tym  zupełnie zapomnieliśmy.

Dlatego stworzyliśmy innowacyjną szkołę językową online z autorskim programem nauczania, żeby wreszcie były efekty nauki i żeby wreszcie można było całą pewnością siebie zacząć się komunikować w języku obcym. A czas, który trzeba poświęcić na dojazd jest wykorzystany na odbycie lekcji w domu, ogrodzie, w  biurze, podróży, na plaży czy w każdym innym miejscu, w którym się aktualnie znajdujemy. Już nie ma wymówek, braku czasu i słabych efektów. Wreszcie jest motywacja i komunikacja. I wreszcie czujesz, że to jest to!

Darmowa lekcja pokazowa

Oferujemy Tobie darmową i niezobowiązującą lekcję pokazowa po to żeby zobaczyć jak niesamowicie jest nigdzie się nie spieszyć, po prostu usiąść wygodnie w fotelu, połączyć się z lektorką, która znajduje się często na drugim końcu świata i zrozumieć, że ten czas poświęcony został na efektywną naukę.

Zapisz się na lekcję już dziś bo już nie możemy się doczekać żeby rozwiązać Twój język!

Skontaktuj się z Nami!

Napisz do nas na Messenger, Instagramie, pomożemy mailowo lub telefonicznie.