Bezpłatny webinar online dla każdego kto chce zacząć mówić w języku ANGIELSKIM
"Jak przełamać lęk przed mówieniem w języku angielskim?"
17.10.2023 WTOREK godzina 19:30

BEZPŁATNA KONFERENCJA DLA OSÓB , KTÓRE CHCĄ:

PODCZAS WEBINARU

Kasia -małe (11)
Katarzyna Nalewalska
założycielka innowacyjnej szkoły językowej Super School

             Kim jestem?

 Cześć, jestem Kasia!
 
Języka angielskiego uczę od ponad 20 lat. W swojej pracy kładę szczególny nacisk na rozwijanie komunikacji ustnej. Dlatego też każdą lekcję planuję tak, aby jak najlepiej zaangażować moich Kursantów pod kątem mówienia w języku angielskim.
 
Języki to moja pasja, ale jestem nie tylko teoretykiem, a przede wszystkim praktykiem. 
 
Od najmłodszych lat oglądałam ze zrozumieniem bajki i filmy po angielsku. Na wakacjach chętnie zawierałam znajomości z osobami z innych krajów. Zwiedzałam także USA. Mieszkając u rodowitej Amerykanki, dzięki swobodzie mówienia poznawałam tam nowych, ciekawych ludzi, z przyjemnością i bez stresu podróżowałam. 
 
W pracy zawodowej zawsze używałam języka angielskiego czy niemieckiego.
Przez wiele lat mieszkałam i pracowałam w Anglii gdzie języki obce zawsze dawały mi ogromne możliwości na rynku pracy. Pracowałam m.in. w dziale obsługi klienta i dziale eksportu. Poznałam język od podszewki, alternatywny do tego szkolnego.
 
Po powrocie do polski dzięki znajomości języków to ja wybierałam najlepszego pracodawcę a nie pracodawca mnie. I to wszystko na przekór temu, że wmawiano mi, że po powrocie do kraju będę bezrobotna. Jak się zna języki to drzwi zawsze stoją otworem.
 
Swoje dzieci także wychowuję dwujęzycznie dodając elementy innych języków. Nie każę im kuć gramatyki – puszczam im angielskie bajki, filmy, czytamy angielskie książki, mówimy do siebie w tym języku nawet proste komunikaty. Im więcej kontaktu z żywym językiem tym lepsze rezultaty.
 
To jest właśnie prawdziwy, naturalny sposób nauki. 

 To działa.

BEZPŁATNY WEBINAR ONLINE DLA KAŻDEGO KTO CHCE ZACZĄĆ MÓWIĆ W JĘZYKU OBCYM "JAK PRZEŁAMAĆ LĘK PRZED MÓWIENIEM W JĘZYKU ANGIELSKIM?"

DOŁĄCZ NA POKŁAD